Pripreme za početak nove školske 2021/22. godine

Povratak u školske klupe i prvi polazak u školu nakon dužeg vremenskog perioda kojeg su učenici proveli u kućama u online okruženju, možemo učiniti bezbolnijim, manje stresnim i puno veselijim ako se pobrinemo da prelaz iz jednog ritma života u drugi bude postupan  ako sve pripreme obavimo na vrijeme.

Početak svake nove školske godine praćen je velikim očekivanjima i uzbuđenjem, kako za djecu, tako i za roditelje. Nakon dugog, toplog i bezbrižnog ljeta povratak u školske klupe, učenje i savladavanje novog gradiva, izazov je za kojeg se treba što bolje pripremiti. Ove, po mnogočemu specifične godine, priprema je itekako važna jer nova životna i školska pravila zahtijevaju usvajanje nekih novih navika. Uposlenici naše škole su tokom mjeseca avgusta vrijedno radili na pripremi unutarnjih prostorija i dvorišta škole za prijem đaka u novu školsku godinu.

Svim učenicima, njihovim roditeljima kaoi svim uposlenicima želimo

SRETAN POČETAK NOVE ŠKOLSKE 2021/22. GODINE