Udžbenici za učenike prvih razreda

Općina Ilidža izdvojila dodatna sredstva i obezbijedila besplatne udžbenike za prvačiće – vidi više

Nastava u novoj školskoj 2021/22. godini u osnovnim školama na području Općine Ilidža  počela je 1. septembra 2021. godine..

Ove godine Općina Ilidža, na čelu sa načelnikom Muzur Nerminom, obezbijedila   je besplatne udžbenike za učenike prvih razreda  ilidžanskih osnovnih škola. Nakon prvog upisnog roka za predstojeću školsku 2021./2022. godinu, u prve razrede osnovnih škola na području općine Ilidža upisano je 563 đaka prvaka.

Obavještenja

Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Sigurno ste se nekada zapitali šta je Dan državnosti, šta je ZAVNOBIH i zašto se 25. novembar slavi kao praznik. Dozvolite mi da vam pojasnim.  Šta je to Dan državnosti Bosne i Hercegovine?