Podjela Svjedodžbi za učenike IX razreda

U četvrtak, 10.6.2021.  u skladu sa preporukama Kriznog štaba i higijensko-epidemiološkom situacijom,  svečano i skromno  realizovana je  podjela Svjedodži za učenike završnog IX razreda. Školska 2020/2021.godina bila veoma „neobična“, teška i zahtjevna. Svi koji su bili uključeni u odgojno-obrazovni proces u online okruženju i kombinovanom modelu učenja bili su pred velikmi izazovima i preprekama. Zajedničkim zalaganjem učenika, roditelja i uposlenika škole, savladane su sve prepreke te je i ova školska godina uspješno  privedena kraju.Ove godine iz naše škole izašla je nova generacija učenika IX razreda, koje su uspješno vodile razrednice IX-1/ Nihada Kovačević, IX-2/ Dženana Jamaković i IX-3/ Aida Alajbegović.

Iskrene čestitke upućujemo svim učenicima IX razreda, roditeljima i razrednicima na postignutim rezultatima.Takođe, svim učenicima želimo mnogo zdravlja, uspjeha i sreće u svom budućem školovanju.