Online Eko kviz za učenike od 6. do 9. razreda

Dragi učenici,

Let’s Do It Bosna i Hercegovina organizuje online Eko kviz za učenike od 6. do 9. razreda osnovnih škola sa područja cijele Bosne i Hercegovine u četvrtak 10. 02. 2022. godine, u 18h.

Pitanja na kvizu su iz oblasti zaštite životne sredine, upravljanja otpadom i prirodnih bogatstava naše zemlje, a cilj je na zabavan način educirati mlade ljude o ekološkim problemima i važnosti zaštite okoliša.

Za održavanje kviza koristit će se Zoom i Kahoot aplikacija, a sve detalje o jednostavnom korištenju Kahoot aplikacije svi zainteresovani dobit će na mail koji ostave u prijavnoj formi.

Prijavite se može putem ove google forme:

do 09.02 2022. g. do 23:59h.

Osim mogućnosti da se učenici zabave i nauče nešto novo, ovo je i prilika da osvoje vrijedne nagrade i to:

1.      Mjesto – Tablet

2.      Mjesto – Pametni sat

3.      Mjesto – Bežične slušalice

Sretno svim učenicima naše škole koji se prijave za učešće na online Eko kvizu!