Učenici VI-1 razreda uspješno završili „Školu skijana“

Učenici VI-1 razreda su u petak, 25.02.2022. godine uspješno  završili Školu skijanja u trajanju od pet dana. Tokom škole skijanja učenici  su prošli sve pripremne faze u kojima se uči penjanje, kočenje, padanje i druge tehnike skijanja.  Nakon toga, nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odgoja, Dino Gledo, ih podučavao klinastoj/plužnoj  tehnici skijanja. Njih  dvadesetčetvero  su  tokom skijanja savladali osnovne tehnike skijanja bez većih poteškoća i usput su se lijepo družili na čistom planinskom zraku.