Radionica povodom 1. marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Povodom 1. marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine u školi je održana radionica na kojoj su učestvovali predstavnici Vijeća učenika naše škole, direktorica  Aida Pleh, pedagogica Amela Tinjak, nastavnica geografije Mensura Smajić-Duraković, bibliotekar Amir Aljović, asistent u nastavi Emira Biber i pripravnik Amar Bostandžija.

Povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine nastavnica Mensura je pročitala referat prigodan ovom datumu – Bosna i Hercegovina do nezavisnosti i mira.

Učenici, ispred Vijeća učenika, su napisali poruke mira i ljubavi, izražavajući time ljubav prema svojoj domovini.

Tekst pripremila nastavnica Mensura Smajić Duraković