Učenici trećeg razreda posjetili Vrelo Bosne

U petak, 29.09.2023.godine, učenici trećih razreda „Treće osnovne škole“, Ilidža, III-1, III-2, III-3 u pratnji učitelja i učiteljica posjetili Vrelo Bosne sa ciljem uočavanja promjena u prirodi u toku jeseni. Učenici su u pratnji učitelja obišli park Vrelo Bosne. Upoznali su staništa biljaka i životinja. Primijetili su mnoge promjene na biljkama i životinjama, proširili stečena znanja iz Moje okoline i praktično sakupili dodatne materijale vezano za te promjene. Sve aktivnosti su propraćene igrom i pjesmom u prirodnom ambijentu i na čistom zraku. Uslijedilo je međuodjeljensko izlaganje onoga što su vidjeli i doživjeli. Njihova ozarena lica su pokazala oduševljenost jednog radnog nastavnog dana u prirodi.