Učenici devetih razreda prisustvali pokaznoj vježbi struktura CZ-e Općine Ilidža

Dana 28.09.2023. godine učenici devetih razreda su prisustvovali pokaznoj vježbi  koju su izvodili   pripadnici struktura  službe CZ-e Općine Ilidža pod nazivom „Spremnost struktura CZ-e Ilidža“.  Učenici su u pratnji nastavnice Mensure Smajić Duraković i direktorice škole Aide Pleh ispred škole krenuli autobusom u 9:20h. U 10:00 h su prisustvovali postrojavanju snaga struktura  službe  CZ-e Općine Ilidža  ispred Doma kulture u Hrasnici. Nakon toga su autobusom prevezeni na Stojčevac gdje su posmatrali pokazne vježbe koje su izvodili  pripadnici struktura  službe CZ-e Ilidža. Vježba je završena u 12:15h nakon čega su učenici autobusom vraćeni u školu a potom otišli kući.

Sve je proteklo u najboljem redu.

Tekst priredila nastavnica Mensura Smajić Duraković.