Učenici sadili cvijeće u školskom dvorištu

Vrijedni učenici naše škole su danas, 28.4.2022. godine  u dvorištu škole zasadili jednogodišnje sadnice cvijeća koje je škola dobila kao donaciju od OBI marketa Ilidža. Akcijom sađenja cvijeća učenici i nastavnica biologije Sanela Mustafić su radili na uljepšavanju školskog dvorišta. Učenici su se rado odazvali akciji i vrijedno su radili. Ponosni smo što su se učenici odazvali u velikom broju. Kroz rad i druženje učenici su učili o važnosti očuvanja životne sredine. Učenici su po prvi put sami sadili cvijeće u dvorištu svoje škole, a nastavnica  im je pokazaivala kako se cvijeće vadi iz posudica, kako se stavlja u iskopane rupe, kako se zalijeva ,kako se sadi i kako se ravna zemlja oko cvijeća.