Svjetski dan oralnog zdravlja 20.03.

Povodom ovog,  odjeljenje I-4 je posjetila dr. stomatologije Mirzana sa svojim timom i održale radionicu kako održavati oralnu higijenu i kako očuvati oralno zdravlje. Predavanje i radionica su bile veoma zanimljive i na poučan način  je  prezentovano kako da djeca održavaju oralnu higijenu i šta to sve utiče na očuvanje oralnog zdravlja. Učenici su uživali i aktivno učestvovali u svim aktivnostima. Na kraju radionice su učenici dobili male poklone sredstva za održavanje oralne higijene, kao  i diplomu za aktivno učestvovanje. Dr. Mirzana je roditelj naše škole, i na ovaj način je dala svoj doprinos u okviru projekta Dani otvorenih vrata naše škole. Zahvaljujemo se na saradnji dr. Mirzani,  njenom timu, kao i Stomatološkoj ordinaciji Kruna koji su podržali projekat Dani otvorenih vrata naše škole.

Tekst pripremila učiteljica Bida Smajlović.