Škola skijanja-učenici VI-1 razreda

Škola skijanja za učenike VI razreda

Projekat „Škola skijanja“ za učenike VI-ih razreda  organizovalo je  Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo. U ovaj projekat su uključeni učenici VI-ih razreda osnovnih škola sa područja Kantona Sarajevo. Od ponedjeljka 15.02.do petka 19.02 2021. godine prva grupa, učenici  VI-1 razreda u pratnji nastavnice Aide Pleh i asistenta  Admira Ahmetovića provešće  vrijeme na Malom polju na Igmanu, gdje će imati priliku da nauče i usavrše tehnike skijanja, te da u doba pandemije Corona virusa iskoriste priliku da vrijeme provedu na planini te uživaju u svježini planinskog zraka. Učenici VI-2 i VI-3 razreda će proći kroz isti Projekat u narednom periodu.

U susret ramazanu

U ponedjeljak u akšamski vakat dolazi nam najdraži gost. Otvorimo mu širom vrata naših domova koje smo očistili i pripremili mahsus za njega. Neka mubarek