Ruksaci za učenike prvog razreda

Nastava u novoj školskoj 2020/21. godini u osnovnim školama na području Općine Ilidža počela je 1. septembra 2020. godine. U našoj školi je održan prijem prvačića po odjeljenjima u holu škole, uz poštivanje svih donesenih epidemioloških mjera. Kao i proteklih godina, Općina Ilidža je i ove školske godine obezbijedila ruksake za prvačiće ilidžanskih osnovnih škola. U 13 osnovnih škola na području općine Ilidža u prvi razred upisano je oko 700 prvačića. Općina Ilidža je darovala ruksake sa školskim priborom svim budućim đacima. Za nabavku ruksaka Općina je izdvojila 40.000 KM. U povodu početka nove školske, prvačićima se putem video linka obratio načelnik općine prof.dr. Senaid Memić. Prvačićima je tom prilikom zaželio puno uspjeha i sreće u daljem školovanju.

U susret ramazanu

U ponedjeljak u akšamski vakat dolazi nam najdraži gost. Otvorimo mu širom vrata naših domova koje smo očistili i pripremili mahsus za njega. Neka mubarek