Radionica “Socijalna integracija kroz fudbal, Fudbal 3 kao metoda društvene promjene”

U Sarajevu je, 8. i 9. decembra, u hotelu Hills, održana radionica “Socijalna integracija kroz fudbal, Fudbal3 kao metoda društvene promjene” i turnir na kojem su učestvovali učenici naše škole. Zahvaljujući NSBiH, UNHCR-u i UEFA- i, naši učenici su imali priliku da se druže sa svojim vršnjacima, dok su njihovi roditelji slušali predavanje na temu “Značaj i uticaj sporta na zdrav rast i razvoj djece”. Zahvaljujemo se našoj direktorici Aidi Pleh, nastavnicima Dženani Jamaković, Ajli Kadić, Besimu Hamidoviću, Nihadi Kovačević, učiteljicama Elviri Burić i Irmi Ahmić, te socijalnoj radnici Melihi Nukić na učestvovanju i realizaciji ovog projekta. Svi učenici koji su učestvovali na ovom turniru dobili su odlične poklone, uz medalju i certifikat za učešće u ovom projektu.