Održana radionica sa učenici IV razreda „Pravila lijepog ponašanja i komuniciranja na internetu“

U četvratka, 23.11.2023. godine  12 učenika iz tri odjeljenja četvrtih razreda su učestvovali u ineraktivnoj radionici na temu „Pravila lijepog ponašanja i komuniciranja na internetu“.

Radionica za učenika je organizovana u saradnji sa Fakultetom političkih nauka u Sarajevu a u sklopu projekta Medijske i informacijske pismenosti. Učenici su bili aktivni učesnici radionice kroz koju ih je vodio bibliotekar škole Amir Aljović uz podršku učiteljica Dijane Tinjak, Amre Jordamović i Selme Ahmatović.