Obavještenje za učenike od II do VIII razreda – vraćanje udžbenika

Obavještavam  učenike od II do VIII razreda da na vrijeme vrate udžbenike koje su zadužili na početku školske 2022/23. godine.

Udžbenike  koje ste zadužili pojedinačno na svoje ime  (svi udžbenici koji su zaduženi na početku školske 2022/23. godine) koje ste zadužili kod razrednih starješina, vratit ćete razrednom starješini NAJKASNIJE  do utorka  06.06.2023. godine, a razredni starješina će te udžbenike razdužiti u biblioteci

Za izgubljeni/e, ostećeni/e udžbenik/udžbenike učenik i njegovi roditelji su dužni donijeti drugi/e ispravan/e i važeći/e udžbenik/e.

Napomena!!!

Svi zaduženi udžbenici na kraju nastavne 2022/23. godine se moraju vratiti u biblioteku.

Svim učenicima od II do VIII razreda želim sretan završetak školske godine i lijep odmor.

BIBLIOTEKAR ŠKOLE:

Amir Aljovic