Obavještenje za učenike od II do VIII razreda – vraćanje lektira

Obavještavam  učenike od II do VIII razreda da na vrijeme izmire svoje obaveze prema školskoj biblioteci.

Knjige obavezne školske lektire koje ste zadužili pojedinačno na svoje ime, lektire podignute KOLEKTIVNO (na ime razreda),  časopise, zbirke zadataka i druge edukativne materijela koje ste zadužili u biblioteci vratiti NAJKASNIJE  do utorka  06.06.2023. godine.

Od 20.06.-30.06.2023. godine vršiće se REVIZIJA KNJIŽNOG FONDA NAŠE BIBLIOTEKE (popis svih knjiga u biblioteci, ljepljenje i čišćenje  oštećenih knjiga, popravak uništenih inventarnih brojeva i signatura, te otpis oštećenih knjiga koje se više ne mogu koristiti za čitanje).

U periodu od 1.7. do 15.8.2023. godine bibliotekar škole će koristiti kolektivni godišnji odmor, tako da će biblioteka za učenike u 2023/24. školskoj godini biti otvorena u drugoj polovini mjeseca avgusta (dan i datum će biti naknadno određeni).

Ujedno svim učenicima od I do VIII razreda želim sretan završetak školske godine i lijep odmor.

BIBLIOTEKAR ŠKOLE:

Amir Aljovic