Eksurzija za učenike osmog razreda

U jutarnjim satima, 26.04.2023. godine učenici iz tri  osma razreda naše škole u pratnji direktorice škole Aide Pleh, nastavnika Salema Hodžića, te nastavnica Mensure Smajić-Duraković i Jasmine Hodžić su otišli na četverodnevnu ekskurziju u Zaostrog. Učenici će biti smještaj u sportsko-rekreativnom centru Bossina-Zaostrog. Tokom prvog dana putovanja učenici će posjetiti Konjic, Jablanicu, Počitelj, vodopad Kravice i stići na krajnju destinaciju u Zaostrog. Drugog dana učenici će ići na izlet u Split u razgledanje grada. Trećeg dana planiran je odlazak u Šibenik (obilazak grada kao i posjeta Nacionalnom parku KRKA). Četvrtog dana učenici će posjetiti Etno selo Herceg, Tekiju na vrelu Bune a slobodno vrijeme planiraju da provedu u Mostaru. Nakon Mostara, učenici sa svojim pratiocima, se vraćaju kući. Svim učenicima i njihovim pratiocima želimo ugodan boravak na ekskurziji, da se obogate dodatnim znanjima i iskustvom i da se vrate u dobrom zdravlju i raspoloženju.