Eko projekat “Misli o prorodi” 20

Projekat sadnje thuja i ukrašavanja školskog dvorišta

Dana 02.12.2021 godine Vijeće roditelja u saradnji sa roditeljima naše škole i upravom škole uradilo je projekat sadnje thuja. Projekat je realiziran putem online platforme Tvoj-CO2 koje je preduzeće KJKP Park u saradnji sa UNDP-om pokrenulo a koju koriste pojedinci i kompanije u BiH. Projekat je proveden I u saradnji sa Projektom “Misli o prirodi”

Ovom akcijom naša škola kao i Opština Ilidža postala je bogatija za 50 novih mladih stabala. Tom sadnjom uredili smo naše školsko dvorište i svako odjeljenje naše škole dobilo je svoje dvije thuje. Pogledaj o thuji OVDJE!

“Aktivnost je obavljena u okviru implementacije Certifikacijskog mehanizma koji škola sprovodi u sklopi projekta ‘Misli o prirodi!’ koji, uz finansijsku podršku Švedske, provodi Centar za promociju civilnog društva”.