Prijem uspješnih sportista naše škole

U petak 23.12.2022.godine, direktorica škole je ugostila najuspješnije sportiste naše škole koji su u proteklom periodu ostvarili zapažene rezultate, te osvojili  medalje i trofeje.

Direktorica škole, gospođa Aida Pleh, izrazila je zadovoljstvo velikim brojem učenika koji se bave kako pojedinačnim sportovima (plivanje, karate, džudo, atletika, gimnastika), tako i ekipnim sportovima (košarka, nogomet, odbojka).  Tom prilikom, djeca su se predstavila, rekla kojim sportom se bave i koje medalje i trofeje su osvojili. Direktorica škole ukazala je na važnost bavljenja sportom kako na zdravlje učenika, tako i na stvaranje ispravnih navika i životnih vrijednosti.

Na kraju druženja direktorica škole im je još jednom čestitala na postignutim uspjesima  i zaželjela mnogo, mnogo  uspjeha u narednim takmičenjima.