Zelena revolucija se desila u Bosni i Hercegovini

U proteklom periodu urađen je jedan od najznačajnijih Projekata na području naše države po pitanju edukacije stanovništva, pravilnog odlaganja električnog i elektronskog otpada i ulaganja u infrastrukturu za čistu budućnost svih generacija Bosne i Hercegovine bez e-otpada.

Učešće u ovom Projektuje uzelo je 200 škola sa područja Bosne i Hercegovine. Za ovaj Projekat angažovano je  88 000 učenika iz Bosne i Hercegovine.

Po količini sakupljenog elektroničnog i elektronskog otpada naša škola se u ovom Projektu plasirala na 9. mjestu. U Kantonu Sarajevo naša škola je zauzela 1. mjesto po količini sakupljenog električnog i elektronskog otpada.

Zahvalnost za ovakav rezultata upućujemo svim učenicima, roditeljima i uposlenicima škole.  Posebnu zahvalnost upućujemo roditeljima i učenicima III-4 razreda i učiteljici Irmi Ahmić.

Zelena revolucija – Obavještenje za medije – pogledaj OVDJE!