Uspješno završena Škola u prirodi za učenike IV razreda

U ponedjeljak, 29.05.2023.godine učenici četvrtih razreda krenuli su na putovanje po osnovu realizacije usvojenog Izvedbenog plana „Škola u prirodi“ koja je predviđena NPiP  za učenike  četvrtog razreda devetogodišnje osnovne škole. Ovogodišnja Škola u prirodi organizovana je na planini Bjelašnica. Škola u prirodi je realizovana kroz različite aktivnosti u trajanju od  tri dana. Plan je u cijelosti realizovan kroz različite aktivnosti: međuodjeljenjska socijalizacija „Moj novi drug/arica“ – prezentacija učenika, mini projekat učenika „Bogatstvo i ljepote planine Bjelašnica“, „Mi pjesnici i umjetnici“, „Pješačenje za zdrav organizam“… Sa Bjelašnice učenici su se vratili u srijedu 31.05.2023.godine.