Učenici VI razreda posjetili Muzej optičkih iliuzija

Dana, 6.12.2022.godine,  učenici šestih razreda u pratnji nastavnica Ajle Kadić, Dženane Jamaković, Emire Šahinović I pedagogice škole Amele Tinjak posjetili su Muzej optičkih iluzija na Skenderiji. Učenici su s velikom odgovornošću pristupili učenju i izvršavanju svojih obaveza. Uzimajući u obzir da šesti razred za učenike predstavlja prekretnicu u školovanju, potrebno je  privikavanje na drugačiji vid nastave i veliki broj predmetnih nastavnika Posjeta je organizovana kao nagrada učenicima šestih razreda s ciljem dodatnog motivisanja učenika za postizanjem još boljih rezultata. Direktorica škole, gospođa Aida Pleh odlučila je nagraditi učenike jednim jednodnevnim izletom. Posjeta Muzeju je uspješno realizovana na veliko oduševljenje učenika.