Svečana podjela Pohvala, Uvjerenja i Svjedočanstava za učenike IX razreda

Svečana podjela Pohvala, Uvjerenja i Svjedočanstava učenicima IX razreda, maturantima generacije 2022/2023. godine održana je ponedjeljak 19.06.2023. godine u 13,00 sati u holu naše škole.
Direktorica škole, Aida Pleh je kratkim inspirativnim govorom pozdravila sve maturante i čestitala im na uspješno završenom IX razredu kao i uspješno položenom maturskom ispitu te im poželjela  svako dobro i mnogo sreće u daljem životu i radu.

Ove godine iz naše škole izašla je nova generacija učenika IX razreda, koje su uspješno vodile razrednice IX-1 Edina Hodžić, IX-2  Melika Šarić i IX-3 Mirsada Bašić. Svim učenicima IX razreda, njihovim roditeljima i razrednicima upućujemo iskrene čestitke na postignutim rezultatima.Takođe, svim učenicima želimo mnogo zdravlja, uspjeha i sreće u svom budućem školovanju.