Škola plivanja za učenike IV razreda

Škola plivanja za učenike IV razreda naše škola organizovana je na ”Olimpijskom bazenu Otoka” u period od 13.2. do 17.2.2023. godine. Organizator škola plivanja je Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo u saradnji sa Općinom Novi Grad i Olipijskim bazenom Otoka. Učenici imaju  obezbijeđen prijevoz  od škola do bazena i nazad, instruktore plivanja i potrebnu pomoć svog učitelja i svojih učiteljica. Škola plivanja organizovana je u trajanju od 10 sati  ili 5 nastavnih dana. Svim učenicima je pružena mogućnost da nauče plivati kao i da poboljšaju tehnike plivanja. Nastavu plivanja realizuju  instruktori plivanja koji  taj odgovorni posao  obavljaju izuzetno kvaliletno i sa velikim uspjehom.