Općinski turnir u rukometu za djevojčice i dječake osnovnih škola

U organizaciji JU“ Kulturno sportskog i rekreativnog centra“, Ilidža održan je općinski turnir u rukometu za djevojčice osnovnih škola. Učešće je uzela i naša škola. Našu školu predstavljale su djevojčice sedmog razreda. S obzirom da su bile najmlađe učesnice turnira, dale su sve od sebe i postigle zadovoljavajuće rezultate.
Također, u istoj organizaciji, održno je općinsko takmičenje iz odbojke za dječake za osnovne škole. Našu školu su predstavjlali učenici osmog razreda. Uz fer-plej igru i dobro zalagajne uspjeli su preći prvo kolo, u drugom kolu spriječila ih je ekipa pobjednik turnira Deseta osnovna škola. Našim predstavicima čestitamo na korektnoj igri i zalaganju. Više sreće drugi put. U pratnji učenika išao je nastavnik TIZO, Besim Hamidović.