Obavještenje za učitelje i nastavnike

Obavještavam  učitelje i nastavnike naše škole da na vrijeme izmire svoje obaveze prema školskoj biblioteci kako bi se u perodu od 20.06.-30.06.2023. godine izvršila REVIZIJA KNJIŽNOG FONDA NAŠE BIBLIOTEKE (popis svih knjiga u biblioteci, ljepljenje i čišćenje  oštećenih knjiga, popravak uništenih inventarnih brojeva i signatura, te otpis oštećenih knjiga koje se više ne mogu koristiti za čitanje).

Molim sve razredne starješine da u svojim razredima na časovima odjeljenske zajednice potaknu učenike da na vrijeme vrate knjige u školsku biblioteku kako ne bi došlo do smanjenja knjižnog fonda naše biblioteke zbog nevraćenih knjiga.

Ujedno svim uposlenicima naše škole želim sretan završetak školske godine i lijep odmor.

BIBLIOTEKAR ŠKOLE:

Amir Aljovic