Naši učenici ostvarili zapažene rezulatate na Atletskom kupu

U četvrtak, 29.09.2022.godine u Centru za Sport i rekreaciju “Safet Zajko” održano je takmičenje za učenike osnovnih škola sa područja Kantona Sarajevo. Organizator ove manifestacije bio je Atletski savez Kantona Sarajevo. Učenici su se takmičili  u sljedećim discoiplinama:                                              Disciplina  60m, Skok u dalj, Disciplina 300m, Disciplina 1000m, Štafeta 4x100m. Na ovom takmičenju učestvovalo je 14 učenika iz naše škole koji su se takmičili u različitim disciplinama i  imali zapažene rezultatate u sljedećim disciplinama: disciplina 60m / djevojčica Ajlin Kurtanovićje osvojila je 2mjesto, disciplina 1000m –  dječaci  / Amar Softić je osvojio 3. mjesto, Ajlin Zaklan je imala 4-ti najbolji rezultat u skoku u dalj.

Hvala svim učenicima i čestitamo im na učešću i postignutim rezultatima. Na sljedećim takmičenjima nadamo se još boljim rezultatima