Edukacija za samostalnu primjenu P4C metode

Nakon uspješno završene P4C edukacije 2022. godine, učiteljice naše škole Lejla Vehabović Vahida i Irma Ahmić su u prostorijama naše škole održale edukaciju učiteljica sa područja naše opštine za samostalnu primjenu P4C metode rada u svojim školama.

Tako su, u periodu od 25. do 27. januara održale prvi modul edukacije za 19 učiteljica, te nesebično podijelile svoja stečena znanja i iskustva svojim kolegicama. Kroz ovu edukaciju su još jednom dokazale da se znanje množi kada se dijeli 😊.

Direktorica škole Aida Pleh i kolektiv Treće osnovne škole su ponosni na trud, rad i zalaganje svojih učiteljica, kao i nesebičnu podršku svih uposlenika naše škole.

U susret ramazanu

U ponedjeljak u akšamski vakat dolazi nam najdraži gost. Otvorimo mu širom vrata naših domova koje smo očistili i pripremili mahsus za njega. Neka mubarek