Članovi sekcije „Mladi bibliotekari“ posjetili biblioteku Četvrte gimnazije

U ponedjeljak, 17.10.2022. godine članovi sekcije „Mladi bibliotekari“ posjetili su biblioteku Četvrte gimnazije na Ilidža gdje ih je srdačno dočekala i upoznala sa radom ove biblioteke gospođa Nihada Muratović, bibliotekarka ove škole. Članovi sekcije „Mladi bibliotekari“upoznati su osnovnom podacima o  biblioteci Četvrte gimnazije koji se odnose  na djeltnost biblioteke, rad sa korisnicima, uzrastom korisnika i djelima koja se nalaze u biblioteci. Nakon razgovora učenici su obišli biblioteku, pregledali literarturu koja je smještena u prostoru biblioteke. Učenici IV  razreda naše škole imali su priliku da se druže sa maturantima – učenicima IV razreda gimnazije. Na kraju uproličeno je zajedničko fotografisanje sa maturantima i bibliotekarkom gimnazije.