Raspored sekcija i vannastavnih aktivnosti za školsku 2019/20. godinu

Rb.

Nastavnik

Sekcija

Termini

Dan u sedmici

 

 

 

I smjena

II smjena

 

1.

Makan Jasna

Učenje kroz igru

11.30

13.10

ponedjeljak 

2.

Ahmić Omer

Mladi tehničari

13.10

12.10

ponedjeljak/četvrtak

3.

Burić Elvira

Vannastavne aktivnosti

10.40

16.45

petak

4.

Hamzić Azem

Saobraćajna sekcija

12.20

17.30

petak

5.

Muratović Selma

Projekt građanin

13.15

12.15

srijeda

6.

Čičak Vilma

Očuvanje tradicije

11.30

13.10

ponedjeljak

7.

Muhović Irma

Mali ekolozi

11.30

13.10

ponedjeljak

8.

Hasić Nafija

Literarna sekcija

12.20

13.10

četvrtak

9.

Hafizović Vekaz

Vannastavne aktivnosti

10.45

16.40

četvrtak

10.

Demirović Selma

Dramska sekcija

13.00

12.15

ponedjeljak

11.

Hodžić Salem

Likovna sekcija

13.15

12.15

utorak

12.

Ahmetović Zumra

Kućne radinosti

12.20

13.10

utorak

13.

Mustafić Sanela

Prva pomoć i Mine

13.10

12.20

12.10

srijeda  /utorak

ponedjeljak

14.

Jordamović Amra

Novinarska sekcija

12.25

13.00

četvrtak

15.

Karić Vezira

Likovna sekcija

11.30

13.10.

srijeda

16.

Kovačević Nihada

Hor i orkestar 4h

13.10

12.20

18.15

18.25

ponedjeljak/utorak/srijeda

petak

17.

Redžepagić Samija

Recitatorska sekcija

11.30

17.30

petak

18.

Alajbegović Aida

Novinarska sekcija

13.10

12.10

utorak/petak

19.

Pleh Aida

Odbojka i košarka 2h

12.00

12.00

utorak/srijeda

20.

Ramić Mera

Dramska sekcija

11.30

13.10

četvrtak

21.

Sadiković Dalila

Kreativno recikliranje

11.30

13.10

ponedjeljak

22.

Šurković Elvir

Mikro bit klub

12.25

12.00

ponedjeljak

23.

Smajlović Bida

Čarobne ideje

11.30

13.10

ponedjeljak

24.

Kukić Dženana

Likovna sekcija

11.30

17.35

utorak

25.

Šljivić Nermana

Dramska sekcija

13.10

12.10

ponedjeljak

26.

Tinjak Dijana

Recitatorska sekcija

12.20

13.10

srijeda

27.

Vegara Meliha

Ritmička sekcija

11.30

13.10

utorak

28.

Vehabović-Vahida Lejla

Vannastavne aktivnosti

10.40

16.45

utorak

29.

Hasanković Šemsa

Vannastavne aktivnosti

10.40

16.45

ponedjeljak

30.

Biber Mediha

Historijska sekcija

12.20

12.20

četvrtak

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com