.
 

OGLEDNO-UGLEDNI SATI ŠKOLSKE 2017/18. GODINE

Termin za ogledni ili ugledni nastavni sat školske 2017/18. godine

 

IME I PREZIME

Termin za ogledni ili ugledni nastavni sat

MJESEC

Razred

NASTAVNI PREDMET

X

XI

XII

II

III

IV

V

Mirsada Bašić

x

 

 

 

 

 

 

VII-2

Hemija

Zerina Ibričić

 

x

 

 

 

 

 

VI

Biologija

Vezira Karić

 

x

 

 

 

 

 

II

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Elvir Šurković

 

 

 

x

 

 

 

VII

Informatika

Irma Muhović

 

 

 

x

 

 

 

I

Moja okolina

Omer Ahmić

 

 

 

x

 

 

 

VII

Tehnička kultura

Nihada Kovačević

 

 

 

x

 

 

 

 

Muzička kultura

Aida Pleh

 

 

 

x

 

 

 

 

Tjelesni i zdravstveni odgoj

Nermana Šljivić

 

 

 

 

x

 

 

VIII

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Ajla Kadić

 

 

 

 

x

 

 

 

Engleski jezik

Vekaz Hafizović

 

 

 

 

x

 

 

IV

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Meliha Vegara

 

 

 

 

x

 

 

II

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Nafija Hasić

 

 

 

 

x

 

 

III

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Minela Handžić

 

 

 

 

x

 

 

 

Osnovi tehnike

Dženana Jamaković

 

 

 

 

 

x

 

VIII

Njemački jezik

Azra Saković-Čolović

 

 

 

 

 

x

 

 

Engleski jezik

Dževahira Međuseljac

 

 

 

 

 

x

 

VII

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost

Adisa Gigić

 

 

 

 

 

 

x

VIII

Matematika

Elma Šehić

 

 

 

 

 

 

x

VIII

Bosanski , Hrvatski, Srpski jezik i književnost


 

Termin  realizacije tema za stručno usavršavanje školske 2017/18. godine

IME I PREZIME

REALIZATORA

Termin  realizacije tema za stručno usavršavanje

MJESEC

Oblast

Mjesto i način realizacije

Naziv teme

X

XI

XII

II

III

IV

V

Dalila Sadiković

x

 

 

 

 

 

 

Pedagogija

Aktiv

„Nastavnik kao faktor uspješnog rada škole“  

Dženana Kukić

 

x

 

 

 

 

 

Pedagogija

Nastavničko vijeće

„Saradnja porodice i škole“

Bida Smajlović

 

x

 

 

 

 

 

Metodika

Aktiv

„Funkcija igre u učenju matematike“

Esad Suljić

 

 

x

 

 

 

 

Didaktika

Aktiv

„Individualni i individualizirani rad u nastavi“

Jasmina Hodžić

 

 

x

 

 

 

 

Pedagogija

Aktiv

„Pogled u cjeloživotno učenje“

Ikanović Naida

 

 

x

 

 

 

 

Medijaska kultura

Nastavničko vijeće

„Medijsko opsimenjavanje u školama“

Fatima Habota

 

 

 

x

 

 

 

Testiranje i mjerenje

Nastavničko vijeće

„Metodološki aspekti evaluacije rada učenika kao faktor kvalitete“

Vilma Čičak

 

 

 

x

 

 

 

Pedagogija

Aktiv

„Motivisanje učenika u procesu izvođenja nastave“

Mensura Smajić-Duraković

 

 

 

x

 

 

 

Geografija

Aktiv

Geoekološki problemi BiH

Sedina Agić

 

 

 

 

x

 

 

Moralni odgoj

Nastavničko vijeće

„Ažuriranje duhovnosti kao pretpostavka za izgradnju zdrave ličnosti“

Dijana Tinjak

 

 

 

 

x

 

 

Pedagogija

 

Aktiv

„Dijabetes kod učenika“

Osman Osmanović

 

 

 

 

 

x

 

Školska pedagogija

Aktiv

„Neverbalna komunikacija između učenika i nastavnika u razrednoj zajednici“

 

Elvira Burić

 

 

 

 

 

x

 

Inkluzija

Nastavničko vijeće

„Uloga učitelja i nastavnih strategija u inkluzivnoj nastavi“

Amra Jordamović

 

 

 

 

 

x

 

Pedagogija

Nastavničko vijeće

„Prehrana i njen uticaj na ponašanje i učenje djece“

Nina Neimarlija

 

 

 

 

 

x

 

Inkluzija

Nastavničko vijeće

„Autistični spektar poremećaja“

Mera Ramić

 

 

 

 

 

 

x

Pedagogija

Nastavničko vijeće

„Spremnost nastavnika za primjenu informaciono-komunikacione tehnologije u nastavi“

Samija Redžepagić

 

 

 

 

 

 

x

Pedagogija

Aktiv

„Motivacija u nastavi“


 

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com